EGVV 2 (zat)verloor vandaag met 2-0 van Haarlo 2. Het tactisch wedstrijdconcept van de ploeg stond vandaag op losse noppen.
Ten tijde van de wedstrijdbespreking misten we nog drie spelers. ‘’Ik meene dat de wedstried pas um half twee begonne!’’, was het excuus.
Na het nieuwe ritueel waarin der Schiedsrichter al onze Ausweise controleerde voorbij was, konden we beginnen.
We begonnen volgens afspraak verdedigend aan de wedstrijd. Laten zakken op eigen helft en wachten op een uitbraak. Dat lukte aardig, Haarlo hield hierdoor veel balbezit maar werd niet echt gevaarlijk.
We konden enkele keren uitbreken en via een voorzet vanaf de achterlijn creerden we twee kansen. Haarlo kwam echter op voorsprong door de aanvoerder, hij was de vrije man na een redelijke aanval van de thuisploeg.
We leden ondanks grote ruimten veel balverlies en waren onrustig in de passing. De gehele eerste helft rammelde er iets in de goed geoliede voetbalmachine die EGVV 2 (zat) heet.
Pas na 45 minuten spelen kwamen we er in de theepauze achter dat er een fundamenteel onderdeel van het team niet goed functioneerde. ´De Architect´ had een losse nop. We hebben met speciaal gereedschap geprobeerd de nop opnieuw te monteren maar dit bleek helaas onmogelijk. Dit verklaart uiteraard waarom EGVV geen grip op de wedstrijd kreeg.
De tweede helft zijn we gingen we verder waar we de eerste helft mee gestopt waren. Haarlo kon de tweede helft nog dichter bij het doel van goalie Elwin Hondorp komen. Elwin was in goede doen en redde verschillende malen op ongekende wijze.
Het middenveld had vandaag geen overwicht en met zichtbaar te kort aan energie werd ook het merendeel van de duels verloren. Voorin kon men ook geen vuist maken, het was moeilijk ballen vast te houden en een goede aanval op te zetten.
In de slotfase van de wedstrijd besliste een verdediger van de thuisploeg de wedstrijd door vanaf 20 meter hard uit te halen, de bal verdween strak onder de lat in het doel.
Haarlo won vandaag verdiend en EGVV moet op zoek naar een nieuwe nop voor de schoen van ´De Architect´, zodat we volgende week wel drie punten kunnen pakken.
We spelen volgende week thuis tegen HSC´21. De wedstrijd begint om 14.00 uur op Sportpark ´De Benneker´, tot dan!
Don
Terug naar overzicht