Samenstelling bestuur en aanspreekpunten

Bestuur

Voorzitter Ronald Reurink 0545 – 48 25 80 voorzitter@egvv.nl
Secretaris  Niels Voortman   secretaris@egvv.nl
Penningmeester       Jeanet Zemmelink   penningmeester@egvv.nl      
Leden Arjan Zieverink 0545 – 48 13 49 arjan@egvv.nl
  Dinand Meerman 0545 – 48 19 63 dinand@egvv.nl
  Anja Wanink 0545 – 48 16 43 anja@ egvv.nl
  Tessa Klein Braskamp   tessa@egvv.nl

Jeugdbestuur D.E.C.'10

Voorzitter Arjan van de Haar   avdh1971@gmail.com
Secretaris Joke van Egteren 0547 - 33 39 69 jokevanegteren@hetnet.nl 
Penningmeester Anita Riethorst    
Wedstrijdsecretaris VACANT  

 

Afgevaardigde Technische Commissie Jeugd Mark Jansen

06 - 20 56 33 88

markjansen89@gmail.com

Afgevaardigde hoofdbestuur EGVV  

Tessa Klein Braskamp  

 

Materiaalverzorging Jeugd Conny Slaghekke   conny.slaghekke@hetnet.nl

Technische commissie D.E.C.'10

Voorzitter TC      
       

Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon                   Joke Dorland

06-40501087

 

Aanspreekpunten binnen de vereniging

Kantinezaken            Arjan Zieverink 0545 – 48 13 49 arjan@egvv.nl    
Onderhoud Gerrit Arfman 0545 – 48 16 18  charfbo@planet.nl
Vrijwilligers Bas te Velthuis 06 - 34 90 11 06 bastevelthuis@live.nl 
Leden Niels Voortman   secretaris@egvv.nl
Sponsoren Dinand Meerman 0545 – 48 19 63 dinand@egvv.nl
Wedstrijdschema's Johan Hondorp 0545 – 29 47 26   
Velden Gerrit Arfman 0545 – 48 16 18  charfbo@planet.nl
Scheidsrechters Gerard Hilhorst 0545 – 48 22 10 hilhorst009@hetnet.nl

Aanspreekpunten website / social media

Nieuws Jelle Klein Braskamp   jelle@egvv.nl
Uitslagen en Standen Jelle Klein Braskamp   jelle@egvv.nl
Social Media Niels Voortman
Bernd-Henk Voskamp
Jelle Klein Braskamp
 

secretaris@egvv.nl
bernd-henk@egvv.nl
jelle@egvv.nl

Overige zaken Peter Lubberdink   peter@egvv.nl

 

© 2019 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia