Samenstelling bestuur en aanspreekpunten

Bestuur

Voorzitter Wim Hondelink 0545 – 48 17 28 wim.rikie.hondelink@gmail.com
Secretaris  Niels Voortman   secretaris@egvv.nl
Penningmeester       Ronald Reurink 0545 – 84 25 80 penningmeester@egvv.nl      
Leden Arjan Zieverink 0545 – 48 13 49 arjan_strik@hotmail.com
  Dinand Meerman 0545 – 48 19 63 jfmeerman@caiway.nl
  Anja Wanink 0545 – 48 16 43 anjawanink@gmail.com
  Jan Klein Braskamp 0545 – 48 14 57 bjgkleinbraskamp@gmail.com

Jeugdbestuur D.E.C.'10

Voorzitter Arjan van der Haar   avdh1971@gmail.com
Secretaris Joke van Egteren 0547 - 33 39 69 jokevanegteren@hetnet.nl 
Penningmeester Ronald Zieverink 06 – 27 52 53 83 ronald_zieverink@hotmail.com
Wedstrijdsecretaris 1 Bert Floor 0547 – 35 23 10 bert.floor@planet.nl
Wedstrijdsecretaris 2 Biense Klein Braskamp 06 – 43 76 39 23

biensekleinbraskamp@
hotmail.com 

Afgevaardigde Technische Commissie Jeugd Mark Jansen

06 - 20 56 33 88

markjansen89@gmail.com

Afgevaardigde hoofdbestuur EGVV  

Jan Klein Braskamp 0545 – 48 14 57

bjgkleinbraskamp@gmail.com

Materiaalverzorging Jeugd Conny Slaghekke   conny.slaghekke@hetnet.nl

Technische commissie D.E.C.'10

Voorzitter TC Mark Jansen

06 - 20 56 33 88

markjansen89@gmail.com
Coördinator A-junioren Mark Jansen

06 - 20 56 33 88

markjansen89@gmail.com
Coördinator B-junioren Jan Willem Sobering 06 - 17 75 39 50 jwus@hotmail.com
Coördinator C-junioren Peter Roorda 0547 – 35 21 05 hildaenpeter@planet.nl
Coördinator D-pupillen Jorrit Klein Braskamp 06 - 29 03 29 75 jorritkleinbraskamp@gmail.com
Coördinator E/F-pupillen Dinand Meerman 06 - 51 19 31 38 jfmeerman@caiway.nl

Aanspreekpunten binnen de vereniging

Kantinezaken            Arjan Zieverink 0545 – 48 13 49 arjan_strik@hotmail.com     
Onderhoud Gerrit Arfman 0545 – 48 16 18  charfbo@planet.nl
Vrijwilligers Bas te Velthuis 06 - 34 90 11 06 bastevelthuis@live.nl 
Leden Niels Voortman   secretaris@egvv.nl
Sponsoren Dinand Meerman 0545 – 48 19 63 jfmeerman@caiway.nl
Wedstrijdschema's Johan Hondorp 0545 – 29 47 26   
Velden Gerrit Arfman 0545 – 48 16 18  charfbo@planet.nl
Scheidsrechters Gerard Hilhorst 0545 – 48 22 10 hilhorst009@hetnet.nl

Aanspreekpunten website / social media

Nieuws Jelle Klein Braskamp   jelle@egvv.nl
Uitslagen en Standen Jelle Klein Braskamp   jelle@egvv.nl
Social Media Niels Voortman
Bernd-Henk Voskamp
Jelle Klein Braskamp
 

secretaris@egvv.nl
bernd-henk@egvv.nl
jelle@egvv.nl

Overige zaken Peter Lubberdink   peter@egvv.nl