Samenstelling bestuur en aanspreekpunten

Bestuur

Voorzitter Ronald Reurink   voorzitter@egvv.nl
Secretaris + wedstrijdsecretaris Biense Klein Braskamp   biense@egvv.nl
Penningmeester       Jeanet Zemmelink   penningmeester@egvv.nl      
Algemeenbestuurslid Gerard Hilhorst   gerard@egvv.nl
Ledenadministratie Timon Hondorp   timon@egvv.nl
Kantine Anja Wanink   anja@ egvv.nl
Jeugd Judith Hondorp   judith@egvv.nl 

Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon                   Joke Dorland

06-40501087

 

Aanspreekpunten binnen de vereniging

Kantinezaken            Anja Wanink 06 - 25 42 72 11 anja@egvv.nl
Onderhoud Gerrit Arfman 0545 – 48 16 18  15chris03@gmail.com
Vrijwilligers Bas te Velthuis 06 - 34 90 11 06 bastevelthuis@live.nl 
Ledenadministratie Timon Hondorp   timon@egvv.nl
Sponsoren Dinand Meerman 0545 – 48 19 63 dinand@egvv.nl
Velden Gerrit Arfman 0545 – 48 16 18  15chris03@gmail.com
Scheidsrechters Gerard Hilhorst 0545 – 48 22 10 hilhorst009@hetnet.nl

Aanspreekpunten website / social media

Nieuws Jurian Klein Braskamp   jurian@egvv.nl
Social Media+nieuws Timon Hondorp
Bernd-Henk Voskamp
 

timon@egvv.nl
bernd-henk@egvv.nl

Overige zaken Peter Lubberdink   peter@egvv.nl

 

© 2022 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia