Wedstrijdverslagen

Goed spel DEC'10 E2 wordt niet beloond

26 Aug 2012

Eindelijk is het dan weer zover. Het seizoen is begonnen! Afgelopen weken zijn we met een heel nieuw team beginnen te trainen en de eerste indruk is goed. Vandaag stond de bekerwedstrijd tegen vv Bentelo E3 op het programma. Door de afwezigheid van Louis Tromp gingen we vandaag met 8 jongens op pad.

Spelers: Jelle Luttikhedde, Luuk Schottink (keeper), Ruben Wes, Cas Stokkink, Rick Koeslag, Mike Jonker, Renzo Temmink en Guus Volkerink. Leiders : Jeanette Wes, Nico Volkerink en Gerard Stokkink.

Direct na de aftrap wordt de opdracht goed opgepakt. Samen voetballen en vooral geen lange ballen. Luuk staat in het goal, Ruben, Jelle en Renzo beginnen achterin, Mike en Guus staan op het middenveld en Rick en Cas beginnen in de aanval. Om de 5 minuten wordt er gewisseld en worden er andere posities geprobeerd. Het is voor iedereen even wennen maar er wordt goed geluisterd en er wordt met name geprobeerd om het samen te doen.

In de 5e minuut krijgen we onze eerste kans. Mike ziet zijn schot helaas net naast gaan. In de 6e minuut verovert Rick de bal en passt de bal direct op Jelle. Jelle haalt uit en ook deze gaat helaas net naast. In de 10e minuut is het Guus die gewisseld wil worden! Hij is moe! De leider geeft uiteraard aan dat dit mag maar dat dit zeker in het verslag opgenomen gaat worden (bij deze). In de 14 minuut is het weer Mike die op het goal schiet maar zijn poging wordt door de keeper van Bentelo over getikt. In de 17e en 20e minuut is het weer de keeper van Bentelo die ons van een goal af houdt. Dit maal weten Guus en Rick de keeper niet te passeren. Onze verdediging staat goed maar helaas door kopballen in de 21e en 23e minuut gaan we toch rusten met een 2-0 achterstand.

De korte pauze op het veld wordt gebruikt om even na te praten over de eerste helft en ondanks de achterstand zijn we (de leiders) en alle toeschouwers toch erg tevreden. Er wordt goed samen gespeeld en vooral de inzet is goed. Ook zijn we blij met de goede sfeer in het team.

We gaan in de 2e helft dus gewoon door waar we mee begonnen waren. Goed voetbal en op zoek naar de aansluittreffer. Mike probeert het in de 5e minuut maar weer staat de keeper in de weg. In de 15e minuut is het dan toch gelukt. Jelle zorgt met een mooi afstandsschot voor de 2-1. Na deze treffer blijven we het wel proberen en zijn de beste kansen voor ons maar helaas weet Bentelo vlak voor tijd nog 1x te scoren en zo wordt de eindstand helaas 3-1.
De goede inzet wordt vandaag dus helaas niet beloond maar we zijn wel erg tevreden over het team!
 

Terug naar overzicht
© 2025 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia