Wedstrijdverslagen

EGVV zakt door ondergrens in Diepenheim

26 Jan 2016

         

Zondag stond de altijd beladen schipbeekderby tegen Diepenheim op het programma.. EGVV had na de winterstop enkel geoefend tegen Beltrum en dit was geen goede generale repetitie voor deze derby. Vooraf werd gezegd dat er niet veel woorden over deze wedstrijd gezegd hoefde te worden omdat iedereen weet waar het op staat, het is altijd een derby met veel strijd. Bij winst kon het ook nog eens een hele mooie zondag worden in de strijd om de 4e plek. Jammer genoeg is het na de wedstrijd ook niet nodig om er veel woorden aan vuil te maken. In voetbaltermen had EGVV een echte off-day.

Diepenheim begon veel sterker en feller aan de derby dan EGVV, waar EGVV deze competitie al wel vaker last van gehad heeft in de derbys. Diepenheim won de meeste duels en vrijwel alle 2e ballen waren voor hun. Hierdoor kwam EGVV helemaal niet in haar spel en kwamen we nauwelijks aan aanvallen toe en was het vooral tegenhouden. Het was dan ook wachten op de 1-0. Na een aantal ongevaarlijke doelpogingen van Diepenheim was het in de 20e minuut wel raak. Na een fout in de opbouw, waar iedereen in voorwaartse beweging is, word de bal verloren aan de spits van Diepenheim. Deze behoudt het overzicht en zet met een goede pass de meegelopen medespeler vrij voor het goal, 1-0 voor Diepenheim.
Hierna is er een periode dat EGVV helemaal niet meer aan voetballen toekomt, het is enkel en alleen de aanvallen van Diepenheim tegenhouden en wachten op de 2-0. Douwe krijgt nog een kans op 1-1 naar goed druk zetten op de verdediging van Diepenheim maar heeft hier net niet het geluk mee zitten in de afronding. Daarna word het toch 2-0 voor Diepenheim, na een miscommunicatie achterin waar 2 man voor de bal gaan en zij beide de bal niet raken kan de bal zo doorgekopt worden op de vrijstaande spits, en deze rond beheerst af.
 
Gelukkig is het dan rust voor de groenhemden, het moge duidelijk zijn dat er in de 2e helft flink uit een ander vaatje getapt moet worden mochten we nog punten willen overhouden aan deze derby.
 
Echter is het de 2e helft nog steeds hetzelfde verhaal als de eerste helft, Diepenheim blijft de grootste kansen houden maar verzuimen de score uit te breiden. Ook in de 2e helft krijgt EGVV niet echt uitgespeelde kansen en is het eigenlijk vooral wachten totdat Diepenheim de wedstrijd op slot gooit en de 3-0 maakt, wat in de 66e minuut uiteindelijk ook gebeurd. Een vrije trap komt uiteindelijk achterin de 16 bij een helemaal vrijstaande speler van Diepenheim, deze schiet de bal hard tegen de touwen en de wedstrijd is dan definitief gespeeld. EGVV probeert om de supporters nog te laten juichen door middel van een doelpunt te maken maar dit zat er niet in. Jelle krijgt hier nog de grootste kans voor, Matthias komt met een goede actie z’n man voorbij en bereikt de geheel vrijstaande Jelle op 5 meter van de goal. Maar Jelle verzuimt de bal tegen de touwen te schieten.
 
Aankomende zondag speelt EGVV wederom een lastige en zeer belangrijke wedstrijd tegen Hoeve Vooruit. Deze staan op de 4e plek waar EGVV aan het eind van het seizoen wil staan, een heuse 6 punten wedstrijd dus. EGVV moet deze winnen om niet verder achter te geraken en uitzicht te houden op nacompetitie. Wel moge duidelijk zijn dat er heel ander spel op de mat gelegd mag worden om niet weer hard onderuit te gaan. Het is te hopen dat het een off day was en dat deze lijn niet doorgetrokken word naar volgende week.

Geschreven door: Silard Meutstege


Wedstrijdverloop

 

0'

 

Aftrap

 

 

20' Doelpunt Mark Jansen 1-0
40' Doelpunt Koen Jansen 2-0
  45'   Einde Periode    
           
    Wissel Silard Meutstege vervangt Thomas Rensing  
           
  45'   Aftrap    
65' Wissel Matthias Hilhorst vervangt Douwe Voortman  
66' Doelpunt Bennie Brinkman 3-0
67' Wissel Tommas Roessink vervangt Joost Elderink  
78' Wissel Robert Zandjans vervangt Mark Jansen  
83' Wissel Edwin Megelink vervangt Matthijs Heinemans  
88' Wissel Ruben aan de Stegge vervangt Gijs Haan  
  90'   Einde Periode    

 


Basisopstelling EGVV 1

   

 

 

 

 

11. Douwe Voortman
 

 

 

 7. Jorn Meutstege

 

 
   

 9. Ronald Zieverink
 

   
 
 
 

8. Thomas Rensing

 

10. Robin ter Maat
 

  6. Jelle Klein Braskamp

 
 

 

 

 

         
 

 

5. Matthijs Heinemans

 

3. Wesley Groothuis

 

 

2. Jan Willem Sobering
 

       

 

 

4. Biense Klein Braskamp (c)
 

   
         
         
   

1. Marco Zieverink

 

Wissels:

12. Silard Meutstege



14. Matthias Hilhorst



15. Edwin Megelink

 


 

Gehaktbaltest

Club Cijfer Opmerking
VIOS Beltrum 7+ Een goed begin van het seizoen met een lekkere grote gehaktbal!
DEO 7+ Volgens onze top-gehaktbal-kenner Douwe Voortman een 7+ voor deze bal
Epse/Gorssel 0 Ze kenden vast onze test nog niet want er was geen gehaktbal te vinden!
Erix 6,5 Niet slecht maar was geen balletje die lekker uit de jus kwam dus slechts een 6,5.
Hoeve Vooruit 6 Iemand van het panel heeft de bal zelfs niet opgegeten, de voldoende komt nog door de jus die er in ieder geval wel bij zat.
vv Bentelo 7- Geen slechte gehaktbal, alleen wat is nou een gehaktbal zonder mayo? Deze was namelijk op (net als de gehaktballen die ook snel op waren)
 
SVBV 7,5 Tot nu toe de beste van het seizoen, niet te droog en goed van temperatuur!
sv Bredevoort 5 Er waren er veel te weinig en er was volgens sommige een 'betonschaar' nodig
VIOS Beltrum 7 Een tikkeltje minder goed dan het begin van het seizoen, niet super warm en geen "mooi kleurtje"
vv Diepenheim 7 Formaat was niet al te groot, maar de smaak was helemaal prima!

 



 

© 2025 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia