Grol F6 was vandaag de tegenstander. De eerste gasten uit Groenlo waren ruimschoots op tijd maar dat waren er nog te weinig om de wedstrijd mee te beginnen. De rest was verdwaald en kwam pas om een paar minuten over tien op sportpark de Benneker aan. Om kwart over tien kon pas het eerste fluitsignaal worden gegeven door scheidsrechter Ronald.
Het was gelijk duidelijk dat wij de sterkere ploeg waren. Het veldoverwicht werd echter niet uitgedrukt in doelpunten. Het duurde tot de 11e minuut dat wij de leiding namen. Uit een moeilijke hoek werd knap raak geschoten door Jurian, 1-0. De druk bleef aanhouden en Twan kreeg na goed werk op het middenveld door Cornel een goede kans op de 2-0. Maar hij kon het niet afmaken. Het was te druk voor de goal van Grol. In de 15e minuut was het wel raak. Twan maakt de 2-0. Zelf gaven we weinig weg, en als er een speler door dreigde te breken dan was Boas er als de kippen bij om dat te voorkomen. In de rust namen we de tactiek nog even goed door en we wisselden ook van keeper. Imke trok nu de keepershandschoenen aan. Haar broer Marien wilde graag voetballen.
Jurian scoorde gelijk na rust met een bekeken schot de 3-0. Na een mooie aanval tussen Jurian en Twan maakte laatstgenoemde het vakkundig af. 4-0. Roan loste nog een knap schot maar dat schot werd ternauwernood gepareerd door de keeper van Grol. Na mooi doorzetten scoorde Cornel bijna. Na een goede aktie van Roan kon Twan de 5-0 laten aantekenen. Roan kreeg ook weer een kans maar helaas kon hij die net niet verzilveren. Twan deed dat wel en maakte de 6-0. Grol redde de eer in de laatste minuut. 6-1. Dat was tevens de eindstand.
Een goede wedstrijd voor ons die door goed teamwork tot stand kwam!
Terug naar overzicht