EGVV 2 zondag verliest in oefenduel van GSV'63 3
21 Aug 2012
Na een lange zomerstop keek iedereen weer uit naar een seizoen voetbal en er was geen beter moment om te beginnen dan op deze zondagmorgen, het kwik op de thermometers gaf om 10 uur al 25 graden aan en je kon dus ook zeker spreken van zeer lastige omstandigheden.
In de transferperiode hebben we afscheid genomen van Wim, Harm-Jan, Jarno, Arnold, Timon, Jasper, Jarno en Gerard. Deze spelers zetten hun carrière voort bij het nieuwe team van EGVV 3.
Ook onze leider Henk is naar dit nieuwe team gegaan, Waardoor weer een nieuwe leider moest worden aangetrokken, dit wordt Dinie.
Veel nieuwe spelers hebben we niet aangetrokken, Evert gaat ons team versterken en ook Paul gaat zijn kunstjes nu ook in het veld laten zien en niet meer aan de zijlijn.
GSV kwam beter uit de startblokken met goed verzorgd voetbal wat al snel tot een aantal kansen leidde en na 12 minuten ook de terechte openingstreffer, 0-1. In de ingelaste drinkpauze ivm de warmte konden we even opnieuw de strategie aanpassen en dat had na de pauze meteen resultaat. Na een flitsende aanval waarbij Harm-jan de bal meegaf aan Jarno die een voorzet op maat gaf aan Raymon die wel raad wist met die mooie voorzet en fraai de gelijkmaker op het bord zette wat ook tevens de ruststand was.
Na de pauze redde Evert de bal van de achterlijn na een cornerbal van GSV zoals er wel meer reddingen nodig waren op de aanvallen van GSV die in de 2e helft duidelijk de betere ploeg waren.
De 1-2 en de 1-3 waren hier een gevolg van, en na 90 minuten dus een verdiende overwinning voor GSV , maar een goede en leerzame wedstrijd voor EGVV. Ook “Onslow” moet nog even apart bedankt worden voor het feit dat hij 90 minuten in de felle zon stond te vlaggen en dat niet onverdienstelijk deed. De foto's van de wedstrijd staan
hier.
Man of the Match: Henderikus
Terug naar overzicht