Wedstrijdverslagen

EGVV 1 wint redelijk eenvoudig van Lochuizen 1

29 Sep 2020

                           

Na het slechte competitiebegin tegen Haarlo mocht EGVV 1 deze week aantreden voor de tweede competitiewedstrijd van het seizoen. In en tegen Lochuizen ging EGVV op zoek naar een revanche voor de verloren eerste wedstrijd. Silard en Jelles moesten deze week helaas afhaken op de training met een spier- en enkelblessure. Gelukkig was de selectie verder wel nagenoeg compleet; alleen Cas sloot aan vanuit de JO19-1 om het team van trainer Tim Kollen compleet te maken.

Het begin van de wedstrijd had zich van tevoren al voorspeld. Lochuizen gunde EGVV achterin de bal, waar geduldig naar een opening gezocht moest worden. Lochuizen probeerde hierbij te wachten op fouten bij EGVV om van hieruit gevaarlijk te worden. Precies bovenstaande voltrok zich ook na een dikke vijf minuten: na een verkeerde pass in de opbouw kon de spits van Lochuizen alleen op keeper Marco af. Hij omspeelde Marco prima en schoot goed raak in een leeg doel: 1-0. Een slecht begin dus voor EGVV.

EGVV moest zich over het slechte begin heen zetten en niet bij de pakken neer gaan zitten. Dit lukte goed: na een aantal corners die de keeper kon verwerken, was het na dik een kwartier raak voor EGVV. Na een goede actie van Jorn kon hij vanaf de rand 16 aanleggen voor een hard schot. Dit schot verdween goed strak onderin de goal, waarbij de keeper kansloos was: 1-1! Hierna bleef EGVV op zoek naar nog een goal, maar de verdediging van Lochuizen bleef overeind. Na ongeveer een half uur voetballen was het echter toch raak voor EGVV. Een indraaiende voorzet van Matthias kwam bij de volledig vrijstaande Maik terecht, die twee keer nodig had om raak te schieten. De bal rolde langzaam de goal in, maar ook dat telt: 1-2! 

Ook hierna bleef EGVV aandringen: eerst verdween een schot van Matthias nog over het doel van Lochuizen, maar daarna leek de derde goal er wel te komen. Na een goede actie van Matthias met een even zo goede loopactie van Jelle kwam Matthias één op één op de keeper. Het schot met de rechter van Matthias belandde echter op de paal, waardoor een verdubbeling van de voorsprong uit bleef. De ruststand was dan ook 1-2.

Na rust hetzelfde spelbeeld als voor de rust: EGVV bouwde op, Lochuizen loerde op fouten. Dit leverde Lochuizen al na enkele minuten een aanval over rechts op, maar de voorzet van de aanvaller van Lochuizen belandde bij Marco in de handen. Vlak hierna lukte het EGVV dan toch om de voorsprong verder uit te bereiden. Na een goede aanval belandde de bal bij Biense, die zijn indraaiende voorzet op het hoofd van Jelle legde. Hij wist daar wel raad mee en kopte goed raak: 1-3!

Hierna raakte EGVV via een kopbal van Jorrit nog de lat, waarna de wedstrijd na ongeveer 65 minuten volledig beslist werd. Matthias werd door een verdediger van Lochuizen gevloerd, waarna aanvoerder Jorrit weer eens mocht aanleggen vanaf 11 meter. Zijn penalty werd onberispelijk via de binnenkant van de paal ingeschoten: 1-4!

Na deze goal ging het spel iets meer heen en weer, waarbij Lochuizen wat vaker voor de goal van Marco kwam. Tot hele grote kansen leidde dit niet. Aan de andere kant kon EGVV ook niet meer gevaarlijk worden. De goed leidende scheidsrechter floot na iets meer dan 90 minuten af, waarna EGVV de eerste drie punten kon bijschrijven. Een goed resultaat in het altijd lastige Lochuizen.

Aankomende zondag staat de thuiswedstrijd tegen hvv Hengelo op het programma. Zoals maandagavond bekend werd zijn toeschouwers helaas niet welkom. Naar verluidt is een wandelingetje over het Klompenpad wel gewoon mogelijk. Doe hierbij je voordeel, maar laat dan wel je hond thuis! Aanmelden als ballenjongen (of ballenman/-vrouw) kan bij de teammanager van EGVV 1. Ook altijd al eens op de reservebank willen zitten bij een échte wedstrijd van EGVV 1? Laat het dan gerust weten.
 

Geschreven door Biense Klein Braskamp

Terug naar overzicht
© 2025 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia