Wedstrijdverslagen

DEC'10 F3 komt goed uit de winterstop.

25 Feb 2012

Vandaag moesten we in Eibergen voetballen. Op sportpark de Bijenkamp speelden we tegen Fc Eibergen F6. Daar aangekomen bleek dat we ons om moesten kleden in een van de kleedkamers van het vroegere SSSE. We hadden dus al een aardige tippel in de benen en waren al een beetje warm. Emiel had vandaag weer zwemles en Lucas onze nieuwe aanwinst was ziek en moest zodoende zijn debuut uitstellen.

Fc Eibergen F6 had de tijd want ze waren niet al te vroeg op het veld en daarna werd er nog een foto gemaakt. Daardoor begonnen we pas om 10.37 u. We hadden een jonge scheidsrechter, hij floot in het kader van zijn maatschappelijke stage op school. Een goede zaak. Onze pupillen waren duidelijk scherp want na de aftrap tussen Job en captain Mick stoomde onze aanvoerder op richting doel en scoorde na 21 seconden al de 0-1. Even later probeert Job het van afstand, zijn schot wordt door de keeper verwerkt tot hoekschop. Mick neemt deze hoekschop, hij komt via een verdediger van Fc Eibergen weer bij hem voor de voeten en hij schiet de 0-2 binnen. Na een mooie aanval verschijnt Job alleen voor de keeper maar hij schiet tegen de keeper op. Fc Eibergen gaat ook in de aanval maar keeper Joppe kan eenvoudig de bal oprapen en hij schiet de bal richting Mick die oog in oog met de keeper zijn derde treffer maakt, 0-3. Een zuivere hattrick dus. Fc Eibergen komt beter in de wedstrijd en krijgt een grote kans, het schot gaat echter naast.

Na een corner van Mick schiet Job over. Fc Eibergen komt via een uitbraak bij het doel van Joppe maar die verricht een goede redding. Job heeft duidelijk zijn dag nog niet want wederom helpt hij weer een grote kans om zeep. Stefan en Luuk staan achterin goed en verrichten veel verdedigend werk. Na een mooie pass van Maureen rent Mick richting het doel, hij stuit op de keeper maar de ietwat geblesseerde Rick schiet in de rebound wel raak, 0-4. Mick breidt daarna de voorsprong uit naar 0-5. Wout weet zijn eerste treffer uit zijn carriere te maken. Veel spelers staan voor hem maar hij schiet beheerst de bal in het lege doel, 0-6. Dit tot grote vreugde van zijn vader. Dit feestje wordt later die dag gevierd bij de grote M. 0-6 is de ruststand. De scheidsrechter denkt dat het nog maar 0-5 is maar nadat we onze aantekeningenblok hebben laten zien weet hij ook dat het 0-6 is. Hij had geen papiertje bij zich, en tellen is blijkbaar toch moeilijk. Misschien een tip voor Fc Eibergen, reik zulke handige notitieblokjes uit aan deze jeugdige scheidsrechters. Hij floot overigens wel een prima wedstrijd.

Job gaat in de tweede helft verder waar hij de eerste helft ook mee bezig was, namelijk het missen van grote kansen. Tot twee keer toe weet hij vrij voor de keeper deze niet te passeren. Goed keeperswerk van de nieuwe keeper voorkomt ook een treffer van Mick. Joppe kan zoals eerder aangegeven goed uittrappen en dit keer bereikt hij weer Mick. Die tikt beheerst de 0-7 binnen.

Fc Eibergen komt er meer uit en verschijnt voor onze keeper. Joppe weet eerst nog redding te brengen maar op de tweede inzet is hij kansloos, 1-7. Mick probeert weer van de aftrap direct te scoren maar dit keer gaat zijn schot naast. Na goed werk van Wout komt Mick in scoringspositie en hij rondt zoals we eigenlijk gewend zijn het koelbloedig af, 1-8. Mick verschijnt vlak daarna weer alleen voor de keeper, hij gunt ook een doelpunt aan Job en die schiet dit keer wel raak, 1-9. Fc Eibergen doet weer wat terug doordat een van de meisjes van hun de 2-9 scoort. Ze hebben de smaak te pakken en schieten de 3-9 binnen. Mick wordt onderuit gehaald en hij neemt de toegekende vrije trap zelf. Van ongeveer 20 meter probeert hij het in een keer. Zijn schot belandt op de paal maar Job die alert is schiet met een soort volley (volgens zijn eigen zeggen) de 3-10 binnen. Daarna zit de wedstrijd erop. Een mooie overwinning en dus een goed begin van de voorjaarscompetitie. Volgende week wacht de kraker tegen Hondelink jr.

Doelpunten: Mick 6x Job 2x Rick 1x Wout 1x
 

Terug naar overzicht
© 2025 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia