Wedstrijdverslagen

DEC'10 E2 wint overtuigend van S

23 May 2012

Vandaag (zondag 20 mei) stond de return tegen Südlohn op het programma. Na een goede ontvangst in Duitsland konden we uiteraard niet achter blijven. Bernd-Henk heeft vandaag de regie in handen en dan komt het wel goed. Diverse moeders hebben taarten gebakken (ze hebben zelfs Hema tassen en dozen thuis..) en er is een barbecue geregeld. De aanwezige moeders zorgen spontaan voor de verdere catering (door de warmte met name voor veel ranja) en Dinie Voskamp verzorgt de bbq. Er zijn veel ouders/verzorgers meegekomen vanuit Duitsland en gelukkig zijn er ook erg veel supporters uit Gelselaar op dit evenement afgekomen.

We mogen vandaag de wedstrijden spelen op het hoofdveld en dit zorgt toch voor een extra leuke sfeer. De F-jes spelen voor aan en wij aan de achterzijde. Ruben fluit onze wedstrijd en doet dit zo als gewoonlijk weer goed. Imke en Marien staan op de camping en zijn vandaag dus niet aanwezig.

Aangezien ze in Duitsland op een kleiner veld spelen en het vandaag ook nog eens extreem warm is spreken we met ons team af dat we het veld breed en lang houden zodat onze tegenstander flink veel lopen moet (en dat houden ze dan vast niet 2 helften vol). De eerste helft gaat het mooi gelijk op. Onze vaste verdedigers (Marien en Imke) zijn er dus niet en daarom staan Jurian, Roan en Cornel nu in de achterhoede en dit doen ze erg goed. Verdedigend doen ze hun werk maar ook aanvallend schuiven ze veel in. Marick, Stan en Cas houten het veld lang en door de passjes van Twan en de goede loopacties van Jurian, Roan en Cornel moeten onze tegenstanders flink lopen!

Het spel gaat op en neer en Südlohn voetbalt sterk. Hun keeper is net als de vorige keer weer erg goed en het lukt ons dus ook niet om te scoren. Dat lukt Südlohn wel en door doelpunten in de 12e en 17e minuut staan we terecht achter met 0-2. Gelukkig is het Twan die vlak voor rust zorgt voor de aansluittreffer. Met een 1-2 stand gaan we rusten.

We zijn tevreden over de eerste helft en verwachten dat we ze na rust kunnen pakken op het conditionele. We gaan dus door met het goede veldspel met vooral veel beweging, in de 3e minuut maakt Twan zijn 100e goal dit seizoen en zorgt hij dus voor de gelijkmaker. 2-2. In de 5e minuut is het weer Twan die weet te scoren en zo staan we eindelijk voor. 3-2. We merken dat onze tegenstander inderdaad moe begint te worden en wij maken daar goed gebruik van. Er volgens kansen voor Marick, Cas en Stan maar het is telkens of de keeper of het ijzerwerk wat ze van een goal afhoudt.

Jurian is niet moe te krijgen en hij schuift steeds vaker mee naar voren. Hij zorgt met een mooie schuiver dan ook terecht voor de 4-2. De keeper doet veel goed maar na een slappe uittrap onderschept Cas de bal met zijn hoofd en speelt de bal direct goed door naar Stan. Stan bedenkt zich geen moment en schiet de bal mooi in de kruising. 5-2. Na een mooi slalom wordt de 6-2 door Twan gemaakt en na een erg goede uittrap van Boas is het weer Twan die weet te scoren. 7-2.

Na een schot van Twan, op de paal, schiet Jurian de rebound mooi in de kruising. 8-2. De mooiste aanval wordt afgemaakt door Marick. Door een vloeiende combinatie (3 voudige 1-2 tje)  tussen Stan, Cas en Marick is het Marick die de bal binnenschiet. 9-2. De 10-2 wordt nog gemaakt door Jurian en Twan zorgt voor de eindstand van 11-2.

Een warme middag met veel supporters, een goede organisatie maar vooral goed spel. De foto's  van deze middag staan hier.

Doelpunten: Twan 6x, Jurian 3x, Marick 1x, Stan 1x.

Terug naar overzicht
© 2025 EGVV | Privacy Policy

Ontwerp en realisatie door palmedia