Zoals de meeste leden onderhand nu al weten moeten van de KNVB alle spelerspassen vernieuwd worden. Dus neem de volgende wedstrijd een pasfoto mee en lever deze in bij je leider. Dit geldt voor de meeste senioren en voor de A-en B
Lees verder
Een aantal dagen achtereen met andere voetballers werken aan je techniek, wie wil dat nou niet! Aanvallen, verdedigen en omschakelen; alles komt aan bod op de KNVB Voetbaldagen die op talloze plaatsen in ons district plaatsvinden.
Lees verder
EGVV E1 bleef ongeslagen op het Berkelland zaalvoetbaltoernooi in de Veldhoek maar pakte helaas de hoofdprijs niet. Nadat in de voorronde alle wedstrijden redelijk eenvoudig werden gewonnen werd in de finale verloren met
Lees verder
... liggend vlaggen!
Lees verder
Zaterdag streden de E- en F-pupillen in de sporthal te Ruurlo om de eer. Ajax bestaande uit Mika, Marien, Stan, Cas, Luuk en Rick wonnen de meeste wedstrijden. Fc Twente, met als spelers Twan, Jurian, Roan, Job, Stefan en Niek werd tweede
Lees verder
Een aantal jeugdteams speelt een najaars- en een voorjaarscompetitie. Dit betekent dat in het nieuwe jaar een aantal teams in een andere competitie zijn ingedeeld. Lees verder voor de indeling van de voorjaarscompetitie.
Lees verder
Vrijdagavond 7 januari wordt onze jaarlijkse nieuwjaarsreceptie gehouden. Vanaf 20:00 u. bent u van harte welkom op de Benneker.
Lees verder
EGVV heeft mondelinge overeenstemming bereikt met hoofdtrainer Jacob Posthuma voor volgend seizoen. Posthuma is nu aan zijn eerste jaar bij EGVV bezig. Het besluit om het contract te verlengen is ingegeven door de diverse positieve gesprekken met de trainer, spelersgroep en het bestuur. EGVV 1 bezet momenteel de 13e plaats in de 6e klasse B, maar met nog 18 wedstrijden op het programma is alles nog mogelijk. EGVV 1 zit nog in een proces waarbij de groep wekelijks groeit. Met het oog op volgend seizoen, waarbij jeugd EGVV 1 komt versterken, ziet Posthuma veel perspectief.
Lees verder